Firma PROMYK z siedzibą w Wólce Plebańskiej Zajmuje się PRODUKCJĄ i MONTAŻEM wyrobów betonowych. PRODUKUJEMY OGRODZENIA BETONOWE, które charakteryzują się wyjątkową trwałością. Dokładność w wykonaniu i całym procesie suszenia pozwala nam stwierdzić iż nasze ogrodzenia są odporne na warunki atmosferyczne. Wykonujemy zarówno ogrodzenia jednobarwne pod malowanie farbą jak i w pełni barwione w masie.

 

✓ Kolejną zaletą naszych ogrodzeń jest MONTAŻ, wszystkie elementy są do siebie dopasowane. Produkujemy także słupki ogrodzeniowe, podmurówki pod ogrodzenia z siatki czy drewna. Dodatkowo wykonujemy kostki rzymskie w trzech odsłonach.

 

  ✓ Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta, udzielanie obszernej informacji, możliwość obejrzenia procesu produkcji na miejscu, pomoc w wyborze i wycenie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i sukcesy.  Wykonujemy również montaż ogrodzeń z Paneli.

 

✓ Współpracujemy z firma transportową, która dostarczy produkty w każde miejsce. Istnieje możliwość odbioru osobistego.

 

 ✓ Przedsiębiorstwo Promyk ma swoją siedzibę w miejscowości Wólka Plebańska niedaleko miasta Biała Podlaska, kierując się w stronę Lublina/Chełma.

 

✓ Naszą specjalizację są OGRODZENIA BETONOWE. Posiadamy ofertę, która jest dostosowana do potrzeb naszych klientów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość wykonywanych produktów oraz dbałość o klienta.

 Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Klienci mogą liczyć także na dużo ciekawych promocji podczas zakupów oraz sympatyczną obsługę w komfortowych godz pracy.

Copyrighting Dariusz Artemiuk ® 2017                                                                                                         KONTAKT: 693 261 645

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0